Çerez Örnek

SEMPOZYUMLAR VE KONGRELER

  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji ve Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Kök hücre Anabilim dalları tarafında düzenlenen “Uluslararası Kanser ve Kök Hücre Sempozyumu” (International Symposium Cancer and Stem Cell) 2 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 10:00-16:00 arasında bilim insanlarının deneyimlerini paylaşmasına imkân sağlayacaktır.

  • Lisansüstü eğitimini anabilim dalımızda tamamlayan şimdi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalında görevli Doç.Dr. Eda AÇIKGÖZ, Kariyer etkinlikleri kapsamında ve Prof.Dr. Gülperi ÖKTEM'in moderatörlüğünde "Spotlight on PGCCS and CSCS: The kids on the block in cancer therapy challenges" adlı sunumu ile konuğumuz oldu. Anabilim dalımız adına kendisine teşekkür ederiz.

  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı ev sahipliğinde ve Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği işbirliğinde 30 Nisan-3Mayıs 2016 tarihinde Uluslararası katılımlı XIII. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi’ni sizlerle birlikte İzmir Çeşme’de gerçekleştirildi.

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ